agrocentrumpraca

Aktualności

W niedzielne popołudnie 10 czerwca 2018 roku mieszkańcy Rudki i okolic, liczni zaproszeni goście i turyści bawili się na festynie sportowo-rekreacyjnym i pikniku rolniczym „Powitanie Lata u Ossolińskich”, który kolejny już raz odbył się w pięknych plenerach pałacowo-parkowych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce.

wtorek, 20 marzec 2018 18:45

Ile pieniędzy może zabrać komornik

Komornik sądowy dysponuje wieloma narzędziami za pomocą których może skłonić dłużnika do zapłaty. Jednym z nich jest egzekucja komornicza obejmująca wynagrodzenie za pracę lub środki znajdujące się na koncie bankowym.

Wyobraź sobie, że jak zwykle chcesz zapłacić kartą za zakupy. Sięgasz do portfela i...okazuje się, że karty w nim nie ma. Twoje zakłopotanie, karcące spojrzenie kasjera i fakt, że nie wyjdziesz ze sklepu z zakupami, to w tym momencie Twój najmniejszy problem.

wtorek, 20 marzec 2018 18:31

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości

Wyobraź sobie, że pewnego dnia wchodzisz na swoje konto bankowe i...nie znajdujesz na nim nawet złotówki. Albo próbujesz zapłacić kartą i nie możesz zrealizować tej operacji z powodu braku środków.

wtorek, 25 lipiec 2017 07:48

Zatrzymano podejrzanych o rozbój

Bielscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. 40 i 31-latek wtargnęli do mieszkania bielszczanina podszywając się za policjantów, a następnie używając przemocy zabrali pokrzywdzonemu osiem paczek papierosów. Teraz dalszym losem mężczyzn zajmie się sąd. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie blisko 270 gramów narkotyków. Jeden z zatrzymanych przyznał się również do nielegalnej uprawy konopi. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się wkrótce w Bielsku Podlaskim, Brańsku, Wyszkach i Rudce.

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 18:09

Projekt „Oda do młodości II”

Biuro doradczo-szkoleniowe APLIKON z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza osoby z powiatów: hajnowskiego, siemiatyckiego, bielskiego i wysokomazowieckiego do udziału w projekcie „Oda do młodości II”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 wypadki drogowe, w wyniku których 1 osoba zginęła a 5 trafiło do szpitala – to tegoroczny wstępny bilans nocy sylwestrowej na Podlasiu.

Powodzeniem zakończyły się poszukiwania zaginionego 54-letniego mieszkańca gminy Bielsk Podlaski. Dzięki bielskim policjantom mężczyzna został odnaleziony i trafił pod opiekę lekarzy.

5 grudnia około godziny 00.35 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 54-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że będący pod wpływem alkoholu mieszkaniec gminy Bielsk Podlaski wyszedł z domu kilka godzin wcześniej grożąc targnięciem się na życie. Niezwłocznie w budynku bielskiej Policji stawiło się kilkudziesięciu funkcjonariuszy wezwanych w trybie alarmowym do poszukiwania zaginionego. Panująca noc, niska temperatura oraz stan psychiczny 54-latka wzbudzały bardzo poważne obawy o jego życie. Mundurowi, w tym dwaj przewodnicy z psami służbowymi, szczegółowo sprawdzali teren wsi oraz okoliczny rejon. Zziębnięty mężczyzna został odnaleziony przed godziną 4.00 nad ranem nieopodal wsi i natychmiast trafił do szpitala. Dzięki zaangażowaniu policjantów poszukiwania zakończyły się pomyślnie.

 

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim/podlaska.policja.gov.pl

Strona 1 z 80

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.