agrocentrumpraca

poniedziałek, 23 marzec 2015 18:42

Bielsk Podlaski - zderzenie pojazdów na odcinku robót drogowych! Dwie osoby w szpitalu

Bielsk Podlaski - zderzenie pojazdów na odcinku robót drogowych! Dwie osoby w szpitalu www.bielsk-podlaski.policja.gov.pl

Kierujący bmw 27-latek nie zachował należytej ostrożności i wjechał w poprzedzającego jego auto golfa. W wyniku zdarzenia, do którego doszło na krajowej19 w rejonie Bielska Podlaskiego, do szpitala trafiły 2 osoby. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają bielscy policjanci.

Jak poinformował oficer prasowy bielskiej policji: W minioną sobotę około godziny 14.45 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim został poinformowany o wypadku drogowym, do którego doszło na krajowej 19 w rejonie Bielska Podlaskiego. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Tam wstępnie ustalili, że na jezdni prowadzone były roboty drogowe i w tym czasie ruch odbywał się wahadłowo. W pewnym momencie kierujący bmw 27-latek najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i wjechał w tył golfa, którego kierowca zatrzymał się na znak pracownika firmy. W wyniku uderzenia golf przesunął się do przodu i najechał na kierującego ruchem mężczyznę. Kierujący vw 25-latek oraz potrącony 51-latek trafili do szpitala z urazami kręgosłupa. Teraz szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci z Bielska Podlaskiego.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim/bielsk-podlaski.policja.gov.pl

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.