agrocentrumpraca

wtorek, 24 marzec 2015 16:03

„Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" w powiecie bielskim

„Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" w powiecie bielskim foto: organizatorzy konkursu

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości jest to konkurs Studenckiego Forum Business Centre Club współorganizowany z Wydziałem Zarządzania Politechniki Białostockiej. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, polegający na rozwiązywaniu studiów przypadku (case studies)– problemów, z którymi stykają się przedsiębiorcy w realiach biznesowych. Celem konkursu jest promowanie idei przedsiębiorczości, zachęcenie młodzieży szkolnej do pogłębiania swojej wiedzy ekonomicznej oraz umiejętności wykorzystywania jej w praktyce. Ma on również za zadanie pobudzić u uczniów kreatywność i pomysłowość.

W ramach przybliżenia uczniom wiedzy o konkursie przeprowadzonych zostało 70 prelekcji w szkołach w całym województwie! Dotarliśmy m.in. do I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. W czasie zajęć każdy miał okazję poznać jedno z zagadnień konkursowych -analizę SWOT oraz wykazać się kreatywnością i nieszablonowością swoich pomysłów. Młodzież była bardzo zaangażowana w rozwiązywanie zadania i z każdą prelekcją przybywało oryginalności w wypowiedziach.
Aby wziąć udział w konkursie należy do końca marca zgłosić swój trzyosobowy zespół przesyłając rozwiązanie case study przez stronę internetową www.najlepsze-zajecia.pl .Następnie 10 zespołów przechodzi do II etapu -finału regionalnego, który odbędzie się 17.04.2015 na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej. Zwycięska drużyna reprezentuje województwo podlaskie w III etapie - finale ogólnopolskim w Łodzi 25.04.2015.Przewidziane są nagrody rzeczowe.
Dołącz do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/363025067213966/


Kontakt organizacyjny koordynator projektu NZP 2015 Agnieszka Jankowska T: 516 214 408, E-mail: a.jankowska@sfbcc.org.pl


Link do filmu promocyjnego: https://www.youtube.com/watch?v=GSg1O_BunSw

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.