agrocentrumpraca

Boćki

wtorek, 20 marzec 2018 18:45

Ile pieniędzy może zabrać komornik

Komornik sądowy dysponuje wieloma narzędziami za pomocą których może skłonić dłużnika do zapłaty. Jednym z nich jest egzekucja komornicza obejmująca wynagrodzenie za pracę lub środki znajdujące się na koncie bankowym.

Policjanci Wydziału Kryminalnego bielskiej Policji ujawnili 24-latka, który posiadał ponad 7 gramów ziela konopi. Mężczyzna został zatrzymany i za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem.

23-latka kierująca mazdą na prostym odcinku drogi zjechała nagle na lewą stronę jezdni, a następnie jej auto uderzyło w drzewo. W wyniku wypadku pasażer trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia ustalają teraz bielscy policjanci.

74-latek zginął w pożarze domu jednorodzinnego w gminie Boćki. Szczegółowe przyczyny pożaru wyjaśniają bielscy funkcjonariusze.

Wspólne działania bielskich i białostockich policjantów doprowadziły do zatrzymania sześcioosobowej grupy z Lublina podejrzanej o kradzieże odzieży na terenie Białegostoku.

Siemiatyccy policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia fiata z oplem. W wypadku drogowego w Dziadkowicach, zginął 42-letni mężczyzna.

Bielska Policja realizuje działania mające na celu przygotowanie dzieci do wypoczynku zimowego. W ramach programu prewencyjnego „Bezpieczne ferie" przedstawiciele Policji spotkali się z uczniami szkół podstawowych w Boćkach i Andryjankach.

12Kierowca volkswagena na prostej drodze potrącił idącego poboczem mężczyznę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku pieszy zginął na miejscu. Gdy bielscy policjanci zatrzymali 39-letniego kierującego okazało się, że był pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie, a jego postępowaniem zajmie się teraz sąd.

11Dwa konie padły w wyniku zderzenia z ciężarówką. Zwierzęta wbiegły z pobliskiego pola wprost przed jadącą w kierunku Bielska Podlaskiego scanię. Właściciel koni został ukarany mandatem karnym za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

10Kierujący seatem 52-latek nie zachował należytej ostrożności w trakcie wyprzedzania innego pojazdu, po czym jego auto zjechało do rowu i uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Przyczyny wypadku ustalają policjanci z Bielska Podlaskiego.

Strona 1 z 4

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.