poniedziałek, 04 sierpień 2014 07:32

Siemiatycka policja zatrzymała mieszkańców gminy Boćki! Mężczyżni pobili 43- i 52-latka oraz ukradli im telefon i pieniądze

09Policjanci z Siemiatycz zatrzymali 17, 18 i 32-latka, którzy są podejrzewani o napad na dwóch mieszkańców gminy Dziadkowice. Sprawcy pobili swoje ofiary, dodatkowo zabierając jednemu z nich telefon komórkowy i pieniądze. Teraz cała trójka za swój czyn odpowie przed sądem.

Jak poinformował oficer prasowy siemiatyckiej policji: Wczoraj około godziny 14.00 dyżurny siemiatyckiej Policji otrzymał zgłoszenie, o pobiciu dwóch mężczyzn w gminie Dziadkowice. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Tam ustalili, że na jedną z posesji weszło trzech mężczyzn, którzy bez powodu zaczęli okładać pięściami gospodarza i jego brata. Napastnicy bili 52 i 43-latka rękoma po całym ciele, a następnie, gdy starszy z nich wyjął telefon i próbował powiadomić o zaistniałym zdarzeniu Policję wyrwali mu aparat, po czym gdy pokrzywdzony stracił przytomność zabrali z kieszeni spodni 52-latka portfel, w którym było około 650 złotych. Dzięki intensywnym i wnikliwym działaniom siemiatyckich policjantów, jeszcze tego samego dnia ustalono i zatrzymano sprawców tego przestępstwa. Okazało się, że są to trzej mieszkańcy gminy Boćki w wieku 17,18 i 32-lat. Najstarszy z nich był bardzo dobrze znany funkcjonariuszom z uwagi na jego wielokrotne konflikty z prawem. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Teraz napastnicy za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z naszego powiatu – dołącz do fanpage Bielski24.pl
na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ – a następnie w przycisk „Lubię To".

 

źródło: podlaska.policja.gov.pl

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.