agrocentrumpraca

Brańsk

Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się wkrótce w Bielsku Podlaskim, Brańsku, Wyszkach i Rudce.

piątek, 28 październik 2016 11:26

Bielscy policjanci odnaleźli zaginionego 49-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim odnaleźli 49-latka, zaginionego w gminie Brańsk. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

11-letnia rowerzystka nie zachowała ostrożności i wjechała pod nadjeżdżający samochód dostawczy. Policjanci apelują do kierujących jednośladami o zachowanie szczególnej ostrożności w trakcie poruszania się po drogach oraz przestrzeganie przepisów drogowych.

poniedziałek, 01 sierpień 2016 19:39

Bracia odpowiedzą za pobicie

Policjanci z Bielska Podlaskiego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie 42-latka. Bracia w wieku 39 i 42 lat usłyszeli już zarzuty i teraz ich postępowaniem zajmie się sąd.

poniedziałek, 26 październik 2015 09:17

Konie wbiegły na posesję 26-latka! Uszkodziły mercedesa

Dwa konie wbiegły na posesję 26-latka, tam uszkodziły należącego do mężczyzny mercedesa. Właściciel koni odpowie teraz za niezachowanie środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt.

Kierujący skodą 25-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają bielscy policjanci.

Uroczystości dziękczynne chrześcijańskich motocyklistów odbędą się w niedzielę 13 września w sanktuarium Matki Boskiej Pojednania, Królowej Podlasia w Hodyszewie.

Brak chwilowej uwagi opiekunów był przyczyną niebezpiecznych zdarzeń z udziałem małych dzieci w powiecie bielskim. Policjanci przypominają, że na dorosłych opiekunach ciąży obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa maluchów.

W gminie Brańsk doszło do zderzenia maszyny rolniczej z samochodem osobowym. Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej uwagi na drodze zarówno przez kierujących maszynami rolniczymi, jak również innych kierowców będących w pobliżu takich pojazdów.

Około 40-letni mężczyzna utonął dzisiaj w wyrobisku po żwirowni w miejscowości Mień.

Strona 1 z 6

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.


Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia11/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 213

Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia11/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 220

Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia11/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 213

Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia11/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 220