agrocentrumpraca

Orla

wtorek, 20 marzec 2018 18:31

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości

Wyobraź sobie, że pewnego dnia wchodzisz na swoje konto bankowe i...nie znajdujesz na nim nawet złotówki. Albo próbujesz zapłacić kartą i nie możesz zrealizować tej operacji z powodu braku środków.

piątek, 12 sierpień 2016 19:53

Zlikwidowana kolejna nielegalna uprawa konopi

Bielscy policjanci ujawnili wczoraj nielegalną uprawę konopi liczącą 11 krzaków. 22-letni jej właściciel został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Za niezgodny z prawem proceder grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

środa, 08 czerwiec 2016 06:50

Zabezpiecz swój rower

Nadeszła wiosna. Ta pora roku rozpoczyna sezon rowerowy. Wielu białostoczan wybiera właśnie ten rodzaj lokomocji. Pamiętajmy – nigdy nie zostawiajmy swojego niezabezpieczonego jednośladu nawet na przysłowiową chwilę, gdyż staje się on wtedy bardzo łatwym łupem złodzieja. Mundurowi apelują o ostrożność i radzą, co zrobić by ograniczyć ryzyko utraty jednośladu.

Ograniczenie zdarzeń drogowych spowodowanych nadmierną prędkością, niewłaściwym wykonywaniem manewrów na drodze, nieskorzystaniem z pasów bezpieczeństwa - to główne założenia prowadzonych przez podlaskich policjantów długoterminowych działań pod nazwą „Bezpieczna sześćdziesiątka jedynka” oraz „Bezpieczna ósemka”. Funkcjonariusze na całej długości tych dwóch ciągów komunikacyjnych prowadzą wzmożone kontrole pojazdów, zwracają uwagę na trzeźwość kierujących, popełniane wykroczenia, a także udzielają pomocy uczestnikom ruchu w bezpiecznym poruszaniu. Wszystkie te przedsięwzięcia mają jeden zasadniczy cel - poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym na tych dwóch głównych trasach województwa podlaskiego.

Tradycyjnie już w ostatni weekend lipca i pierwszy sierpnia Międzynarodowy Festiwal Teatralny WERTEP zaprasza miłośników teatru na polsko-białoruskie pogranicze, w rejon Puszczy Białowieskiej.

Zatrzymany do kontroli przez bielskich policjantów kierowca volvo był nietrzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Okazało się, że podróżująca z nim siostra też musi oddać mundurowym swoje uprawnienia do kierowania pojazdami, ponieważ dokument stracił termin ważności.

Wójt Gminy Orla zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego - bez względu na wiek - na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Orla.

Gmina Orla opracowała plan zagospodarowania przestrzennego dla przedsiębiorców, którzy zechcą zainwestować na terenie gminy.

17.01.2015 roku o godzinie 17:00 w sali bankietowej „Maestro” w Orli, odbędzie się Charytatywny Koncert Gorących Serc. Podczas koncertu będą zbierane dobrowolne datki, które zostaną przekazane rodzinie Tchórzewskich, poszkodowanej w pożarze. Na scenie wystąpią Art. Pronar, Haj, JBM, Werwoczki, Kors&Relax oraz Asteria.

04Pracownicy bielskiej Policji prowadzą spotkania w ramach programu prewencyjnego „Bezpieczna droga do szkoły”. Z tematyką bezpieczeństwa dzieci na drodze odwiedzają najmłodszych uczniów szkół podstawowych na terenie powiatu bielskiego.

Strona 1 z 4

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.