agrocentrumpraca

Podlaskie

Blisko 30 tysięcy paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy znaleźli i zabezpieczyli suwalscy policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali także 44-letniego właściciela kontrabandy. Skarb Państwa mógł stracić w ten sposób ponad 600 tysięcy złotych.

Kolejnych 6 osób podejrzanych o udział w procederze załatwiania egzaminów na prawa jazdy w ośrodkach ruchu drogowego usłyszało zarzuty. W tej sprawie, nad którą funkcjonariusze Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji pracują od kilku miesięcy, kilkaset zarzutów usłyszały już łącznie 23 osoby.

Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej jest groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.

Sekundy dzieliły kierowcę i pasażerów renault od zderzenia z rozpędzonym pociągiem. Auto, tuż przed przejechaniem kolejowego składu przez przejazd, staranowało opuszczone zapory i uderzyło w stojące po przeciwnej stronie bmw. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

Pijana 44-latka mając 2,3 promila alkoholu w organizmie opiekowała się swoją 3-letnią córką. Kobieta sama zadzwoniła do białostockich policjantów i poinformowała, że nie jest w stanie zajmować się dzieckiem. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

czwartek, 15 styczeń 2015 12:12

Napadł na sklep z atrapą pistoletu w ręku

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na ekspedientce w jednym ze sklepów w Łapach. 57-latek wyjął z kieszeni przedmiot przypominający pistolet i grożąc jego użyciem zabrał dwa piwa. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut rozboju. Grozi mu za to kara nawet do 12 lat więzienia.

czwartek, 15 styczeń 2015 12:10

Poszukujemy świadków wypadku

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku szukają świadków wypadku drogowego.

Grajewscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec trzech z nich zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Teraz sprawą zajmie się sąd.

środa, 14 styczeń 2015 20:15

Hajnówka - Sprawcy pobicia zatrzymani

Hajnowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia, do którego doszło w miejscowości Dubicze Cerkiewne. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Suwalscy policjanci odzyskali utracony na terenie Danii pojazd. W ręce mundurowych trafiło także trzech podróżujących skradzionym fiatem obywateli Łotwy. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.