Rudka

Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się wkrótce w Bielsku Podlaskim, Brańsku, Wyszkach i Rudce.

poniedziałek, 17 październik 2016 13:26

Siedlce zdobyte! SPR wygrał z MKS-em

SPR Nowe Piekuty, rozgrywający swoje moecze "domowe" w hali ZS CKR w Rudce, ma za sobą pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie. W niedzielny wieczór rozegrali spotkanie w Siedlcach. Świetna gra piekuckich szczypiornistów doprowadziła ich do zwycięstwa.

poniedziałek, 22 sierpień 2016 19:50

Pijany, na rowerze i z propozycją łapówki

Pijany rowerzysta wpadł w ręce bielskich funkcjonariuszy. Mężczyzna za odstąpienie od czynności służbowych próbował wręczyć mundurowym łapówkę. Trafił do policyjnego aresztu i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

12 czerwca 2016 roku redakcja wysokomazowiecki24 po raz kolejny już uczestniczyła w festynie sportowo-rekreacyjnym oraz pikniku rolniczym „Powitanie Lata u Ossolińskich" zorganizowanym na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce.

wtorek, 16 czerwiec 2015 17:01

„Powitanie Lata u Ossolińskich” [FOTO]

14 czerwca 2015 roku redakcja bielski24 po raz kolejny już uczestniczyła w festynie sportowo-rekreacyjnym oraz pikniku rolniczym „Powitanie Lata u Ossolińskich" zorganizowanym na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce.

14 czerwca 2015r. od godziny 12:00 na pięknych obiektach kompleksu pałacowo-parkowego Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce już po raz kolejny odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny i piknik rolniczy „Powitanie Lata u Ossolińskich". Organizatorzy zapewniają bogaty program i wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

10 maja 2015 r. w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się Jarmark św. Wojciecha połączony ze Świętem Lasu. I tym razem nie mogło na nim zabraknąć uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce – jedynej na tym terenie szkoły prowadzonej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W dniu 29 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Szkołę odwiedzili uczniowie z gimnazjów zlokalizowanych na terenie trzech powiatów: z Wyszek, Bociek, Klukowa, Ciechanowca, Grodziska, Nura, Szepietowa, Rudki, Nowych Piekut, Perlejewa, Oleksina, Glinnika, Bogut, Poświętnego. Wraz z młodzieżą przybyli ich wychowawcy i dyrektorzy niektórych szkół.

Bielscy policjanci zlikwidowali w domu zajmowanym przez 62-latka nielegalną wytwórnię alkoholu. Zabezpieczona została aparatura do produkcji bimbru oraz zacier. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za swoje postępowanie.

Nadleśnictwo Rudka znalazło się wśród 17 projektów, dofinansowanych przez Zarząd Województwa Podlaskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na wykorzystanie energii odnawialnej na własne potrzeby.

Strona 1 z 6

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.


Warning: mysqli::stat(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 209

Warning: mysqli_close(): Couldn't fetch mysqli in /home/kamaxmedia/ftp/000BIELSKI24/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 216