agrocentrumpraca

wtorek, 05 maj 2015 16:46

Dzień otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce

Dzień otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka  w Rudce ZSCKR w Rudce

W dniu 29 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce odbył się dzień otwarty dla gimnazjalistów. Szkołę odwiedzili uczniowie z gimnazjów zlokalizowanych na terenie trzech powiatów: z Wyszek, Bociek, Klukowa, Ciechanowca, Grodziska, Nura, Szepietowa, Rudki, Nowych Piekut, Perlejewa, Oleksina, Glinnika, Bogut, Poświętnego. Wraz z młodzieżą przybyli ich wychowawcy i dyrektorzy niektórych szkół.

Bogaty w liczne atrakcje program spotkania składał się z trzech części: oficjalnego powitania i przedstawienia oferty edukacyjnej, zwiedzania obiektów szkolnych i podsumowania dnia otwartego.
Uczniowie gimnazjów, podzieleni na kilka grup, udali się na przechadzkę po szkole. Na poszczególnych etapach wycieczki czekały na gimnazjalistów liczne, przygotowane przez nauczycieli i uczniów ZS CKR w Rudce, konkursy, pokazy np. pokaz obsługi synchronicznej klienta. Goście zwiedzili również internat. O idealnych warunkach do uprawiania sportu gimnazjaliści przekonali się na nowoczesnej hali sportowej. Równie ciekawa była prezentacja zielonej pracowni i parku maszynowego. Dopełnieniem programu zwiedzania szkolnych obiektów były kulinarne niespodzianki przygotowane w pracowni żywienia i internacie. Podczas podsumowania dnia otwartego zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali nagrody i upominki.
Wizycie gimnazjalistów w ZS CKR w Rudce towarzyszyły występy szkolnego zespołu wokalnego „Septyma" i uczniów z koła teatralnego, którzy zaprezentowali krótki program kabaretowy. Program artystyczny przyczynił się znacząco do stworzenia przyjemnej atmosfery spotkania.
Kolejny dzień otwarty w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce zgromadził liczne grono gimnazjalistów, którzy z zainteresowaniem zapoznali się z oferowaną im przez szkołę ofertą edukacyjną.

źródło: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.