agrocentrumpraca

wtorek, 16 czerwiec 2015 17:01

„Powitanie Lata u Ossolińskich” [FOTO]

14 czerwca 2015 roku redakcja bielski24 po raz kolejny już uczestniczyła w festynie sportowo-rekreacyjnym oraz pikniku rolniczym „Powitanie Lata u Ossolińskich" zorganizowanym na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce.

O godzinie 14:00 organizatorzy imprezy Wójt Gminy Rudka Andrzej Anusiewicz, dyrektor ZSCKR im. K. Kluka Halina Leszczyńska i dyrektor ZS im. Jana Pawła II Danuta Kresso dokonali uroczystego otwarcia.
Program festynu był bogaty w liczne atrakcje oraz wykłady branżowe, nt. Zasad efektywnego nawożenia z wykorzystaniem nawozów Grupy Azoty; Problemów zdrowotnych odchowu cieląt; Możliwościach wsparcia gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw wiejskich w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
W parku wokół sceny, z której rozbrzmiewały muzyczne występy zespołów artystycznych, na zwiedzających czekały stoiska z wyrobami regionalnymi, firmy paszowe i nawozowe, instytucje działające na rzecz rolnictwa, takie jak KRUS, ARiMR czy PODR, stoisko Nadleśnictwa Rudka oraz wyjątkowo oblegane stoisko gastronomiczne ZSCKR. Dodatkowo spacerując nieco dalej można było natknąć się na wystawę maszyn rolniczych i małych zwierząt gospodarskich, turnieje oraz rozgrywki sportowe połączone z konkursami, zabawami i pokazami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Po godzinie 18:00 impreza przeniosła się już nieco za bramę ZSCKR, gdzie do późnych godzin nocnych trwała impreza taneczna przy dźwiękach muzycznych hitów ostatnich lat.

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.