agrocentrumpraca

Wyszki

Wyobraź sobie, że jak zwykle chcesz zapłacić kartą za zakupy. Sięgasz do portfela i...okazuje się, że karty w nim nie ma. Twoje zakłopotanie, karcące spojrzenie kasjera i fakt, że nie wyjdziesz ze sklepu z zakupami, to w tym momencie Twój najmniejszy problem.

Mniej niż 40% uprawionych Polek zgłosiło się do tej pory na bezpłatne badanie mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się wkrótce w Bielsku Podlaskim, Brańsku, Wyszkach i Rudce.

48-letni kierowca renault skręcając w lewo najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka audi, którego kierujący był nietrzeźwy. W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiły trzy osoby. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku ustalają bielscy policjanci.

Kierujący kawasaki 47-latek stracił panowanie nad jednośladem i zjechał do rowu. Mężczyzna oraz podróżująca z nim pasażerka trafili do szpitala. Okazało się, że amatorzy szybkiej jazdy jechali motocyklem bez kasków ochronnych, natomiast kierujący był nietrzeźwy.

poniedziałek, 22 czerwiec 2015 14:28

Zderzenie toyoty z mercedesem! Trzy osoby w szpitalu

Kierujący toyotą 38-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu mercedesem . W wyniku zderzenia pojazdów trzy osoby trafiły do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają bielscy policjanci.

środa, 21 styczeń 2015 19:20

Wyszki - dotacje na sport na terenie gminy

Wójt Gminy Wyszki ogłosił konkurs ofert na realizację zadania własnego gminy Wyszki w zakresie rozwoju sportu w 2015 r.

Dwie kobiety okradły staruszkę podając się za urzędniczki roznoszące prezenty świąteczne. Bielscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i poszukują sprawczyń. Apelują jednocześnie o większą ostrożność w kontaktach z nieznajomymi.

03Kierowca volkswagena śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł z miejsca zdarzenia. Cyklista zginął na miejscu. 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,5 promila. Teraz szczegóły zaistniałego zdarzenia ustalają bielscy policjanci.

02Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, czytali bajki najmłodszym uczniom w Zespole Szkół w Wyszkach.

01W miniony weekend w powiecie bielskim doszło do pięciu kolizji. Główną przyczyną było niedostosowanie jazdy do warunków atmosferycznych.

Strona 1 z 3

Pogoda w Bielsku Podlaskim

nowator2018w24a
© 2015 Portal Bielski24. All Rights Reserved. Wdrożenie Kamaxmedia

Please publish modules in offcanvas position.